HHC-O destilát 1g

Kód: 1383
28 hodnocení
Značka: CzechCBD
150 Kč 123,97 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

HHC-O je nový kanabinoid odvozený z extraktů konopí, který se z nich také vyrábí. HHC-O je hydrogenovaná sloučenina, která se váže na jiné receptory než běžné konopné kanabinoidy jako je např. Delta-8 a 9. Výhodou hydrogenace je, že poskytuje stabilitu na molekulární úrovni. Předpokládá se, že HHC-O se v těle tráví stejným způsobem jako Delta 9 THC. Říká se, že HHC-O je účinnější než Delta-8 a Delta-10. Nakonec, HHC-O má také vlastnosti, které umožňují, aby byl snadněji a efektivněji vstřebáván tělem.Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je HHC-O?

HHC-O-acetát je nedávným přírůstkem do konopného průmyslu a pro mnoho lidí je tedy novinkou. Je to acetátová verze HHC, přirozeně se vyskytujícího kanabinoidu s podobnými účinky jako delta-9 THC.

HHC je hydrogenovaná forma THC, která je chemicky stabilní díky svému obohacení vodíkem. HHCo vzniká přidáním acetanhydridu k HHC stejným způsobem, jakým se vyrábí THC-O. Tím se zvýší účinnost kanabinoidu přibližně 1,5krát.

Svou popularitu si HHC-O tedy získává jak pro silnější účinek na lidský organismus, tak pro svou konzistenci, jež je podstatně méně viskózní než kvalitní HHC. 

 

 

Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Highly recommend 12.10.2023 17:06
Near liquid consistency at room temperature, as it should be for pure HHC-O. Extremely potent. 10/10. Careful with this one, heating it over 230C might lead to the formation of harmful ketene gas.
Odpovědět