THCV hašiš

V této kategorii představujeme naši exkluzivní řadu THCV hašiše, které jsou určeny pro milovníky klasických konopných produktů s moderním nádechem. THCV, jako vzácný a specifický kanabinoid, dodává hašiši neobvyklé vlastnosti a účinky, odlišující se od běžných konopných extraktů. Náš THCV hašiš je vyroben z pečlivě vybraných konopných květů, které procházejí speciálním zpracováním, aby bylo zajištěno maximální uvolnění THCV. Výsledkem je produkt s výraznou chutí a aromatem, který je ideální pro ty, kteří hledají nový zážitek ve světě konopí.

Nabízíme různé typy a varianty THCV hašiše, aby každý našel to pravé pro své individuální preference. Ať už preferujete jemné nebo intenzivnější chuťové profily, náš sortiment THCV hašiše vás jistě osloví. Prozkoumejte s námi nové horizonty konopných výrobků a objevte jedinečné účinky a vlastnosti THCV hašiše. Ideální pro znalce, kteří chtějí rozšířit své zkušenosti a poznat další dimenze konopné kultury.

Nejprodávanější

THCv hašiš 15%
THCv hašiš 15%
Ve výrobě
Kód: 2380/1G
 
od 169 Kč
(od 139,67 Kč bez DPH)
1 položek celkem
THCv hašiš 15%
THCv hašiš 15%
Ve výrobě
od 139,67 Kč bez DPH
od 169 Kč

THCv hašiš 15% vám nabídne příjemně  pozvolnou dávku euforie a potěšení, které vás nenechá ve štychu ani při těch nejnáročnějších dnech plných stresu. Na rozdíl od...

Kód: 2380/1G