THCv květy konopí

Představujeme exkluzivní kolekci květů konopí s obsahem THCV. Kanabinoid tetrahydrokanabivarin je nejbližší příbuzný s populárním THC a proto jsou jeho účinky velmi podobné. Kanabinoid známý již od roku 1973 má unikátní vlastnosti pro léčbu mnoha populačních nemocí jako cukrovka, panické ataky, epilepsie, obezita, ale je samozřejmě také ideálním pomocníkem pro rekreační a terapeutické použití.
 
Ve vyšších koncentracích může THCV mít rychlejší a dokonce silnější účinek než d9 THC. Naopak v nižších koncentracích je ideální pro relaxační a terapeutické účinky. Při tzv. mikrodávkování naopak ztrácí své psychoaktivní účinky a stává se z něj pomocník při výše uvedených nemocech.
 
Tyto THCV květy konopí jsou ideální pro ty, kteří hledají alternativu k běžnému THC, a přitom si přejí využít potenciální přínosy THCV, jako je lepší koncentrace, zvýšení duševní energie a relaxační efekty. Nabízíme široký výběr těchto květů, které se hodí jak pro rekreační, tak pro terapeutické použití. Naše THCV květy jsou vypěstovány s nejvyšší péčí a standardy, aby zajistily maximální čistotu a účinnost konopného květu. Vyzkoušejte sílu a jedinečnost THCV květů konopí a objevte nový rozměr vašeho cítění a prožívání.

Nejprodávanější

thc v hemp buds 5g
od 199 Kč–7 %
Girl Scout Cookies 15% THCv
Skladem (>5 ks)
Kód: THCV006
 (–7 %)
od 199 Kč
(od 177,68 Kč bez DPH)
1 položek celkem
thc v hemp buds 5g
od 199 Kč–7 %
od 177,68 Kč bez DPH
od 199 Kč

Konopný květ odrůdy Girl Scout Cookies s přidaným obsahem 15% THCv je známý svou unikátní a bohatou vůní, která připomíná směs kořeněných pečených sušenek a sladkého karamelu....

Kód: THCV006