THC-P květy konopí

Jestli hledáte to nejlepší z konopných květů, jste na správném místě! Naše konopné THCP květy jsou mistrovským dílem našich pěstitelů, jsou bohaté na nově objevovaný kanabinoid THC-P. THC-P, celým názvem tetrahydrocannabiphorol, se přirozeně objevuje v konopí, nicméně ve velmi malém množství. Jedná se o vysoce účinný kanabinoid, který by měl být 33 x účinnější než běžná Delta 9 THC a HHC. Je již výzkumy doloženo, že jeho účinek trvá výrazně déle než u klasických kanabinoidů. Poskytuje silné fyzické relaxační účinky, pomáhá se zbavit nepříjemných bolestí způsobené námahou i stresem. Má pozitivní vliv na trávicí soustavu organismu a pomáhá dodat dávku euforie, kterou všichni občas potřebujeme.
 
Nabízíme několik variant těchto květů, které se liší podle obsahu THC-P. S každou silnější variantou přichází nejen větší intenzita, ale také delší doba účinku, takže si můžete vybrat intenzitu a dobu relaxace, kterou právě hledáte.

Naše květy jsou pečlivě tříděny a vybírány, aby potěšily nejen oči, ale i všechny vaše další smysly. Ať už zatoužíte po intenzivní chuti s odzbrojujícím aroma nebo snad lehčí dávce svěžího ovoce, naše květy uspokojí i ty nejvytříbenější jazýčky.