THCv hašiš 15%

Kód: 2380/1G 2380/5G Zvolte variantu
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
169 Kč 750 Kč od 169 Kč 139,67 Kč bez DPH 619,83 Kč bez DPH od 139,67 Kč bez DPH
Ve výrobě Ve výrobě Zvolte variantu
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

THCv hašiš 15% vám nabídne příjemně  pozvolnou dávku euforie a potěšení, které vás nenechá ve štychu ani při těch nejnáročnějších dnech plných stresu. Na rozdíl od THC, THCv má více povzbuzující a energizující účinky. Uživatelé popisují jeho efekt jako jemnější a povzbudivější než u THC. Po požití se objevuje lehká stimulace, může dojít k mírnému nárůstu euforie a zvýšení tepové frekvence.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozlučte se se starostmi!

Přinášíme novinku do naší řady hašišů inspirované poctivými výrobními postupy přímo z Maroka. THCv hašiš 15% vám nabídne příjemně   pozvolnou dávku euforie a potěšení, které vás nenechá ve štychu ani při těch nejnáročnějších dnech plných stresu.

THCv hašiš 15%
THCv hašiš 15%

Jaké jsou účinky THCv?

THCv (tetrahydrokanabivarin), se podobá CBD a THC v tom, že nabízí řadu pozitivních účinků. Tento kanabinoid může být ideální pro lidi bojující s bolestmi, ztrátou chuti k jídlu, nebo žaludečními potížemi, a je rovněž oblíbený pro rekreační použití, odpočinek a uvolnění stresu. THCv je také užitečný pro zlepšení spánku, jeho kvality a trvání, ale může také napomáhat k udržení správné tělesné hmotnosti.

Na rozdíl od THC, THCv má více povzbuzující a energizující účinky. Uživatelé popisují jeho efekt jako jemnější a povzbudivější než u THC. Po požití se objevuje lehká stimulace, může dojít k mírnému nárůstu euforie a zvýšení tepové frekvence.

THCv hašiš 15%

THC vs THCv

THC (tetrahydrokanabinol) a THCV (tetrahydrokanabivarin) jsou oba kanabinoidy nacházející se v konopí, ale liší se v několika klíčových aspektech. Přestože mají podobnou molekulární strukturu, THCV má kratší postranní řetězec, což ovlivňuje jeho interakci s kanabinoidními receptory v těle a vede k odlišným účinkům.

THC je známé svými silnými psychoaktivními účinky, které zahrnují euforii a změnu stavu vědomí. Na druhé straně, THCV může působit mírně stimulačně a má potenciál nabídnout jiné zdravotní benefity

Celkově lze tedy říci, že i když jsou THC a THCV strukturálně podobné, jejich účinky na tělo a mysl se mohou výrazně lišit.

Více o tom co vlastně THCv je čtěte na našem blogu

Specifikace / Složení

Obsah THCv: 15%

Konopí používané k výrobě, ale i THCv destilát, je testován na obsahy škodlivých látek a těžkých kovů. Tím je maximálně ochráněna vysoká kvalita vstupních surovin. 

Zákaz prodeje osobám mladším 18-ti let.

Doplňkové parametry

Kategorie: THCV hašiš
Obsah THCv: 15%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: