HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

Kód: 1296
2 hodnocení
Značka: Czech CBD
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2023

Jednorázový Stronger disPOD s exotickou příchutí Runtz vás ponoří do světa 2 ml výjimečného HHC-P. Tato inovativní varianta kanabinoidu HHC může být až 30x silnější, což vám zajišťuje neuvěřitelně intenzivní účinek s prodlouženou dobou trvání. Okouzlí vás svojí sladkou a ovocnou chutí, proloženou nádechem tropického ovoce. Strain Runtz je známý svou schopností zlepšovat náladu, dodávat pocity euforie a osvěžit vaše smysly. Ať už hledáte způsob, jak se zbavit stresu nebo jen chcete potěšit své chuťové pohárky, tento POD vás nenechá v klidu. Připravte se na nezapomenutelný zážitek s naší řadou HHC-P Stronger!

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

Kouzelné terpeny

Terpeny se postarají o kvalitní stimulaci organismu a probudí kreativitu.
HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

Kombinace chutí

Sladká a krémová vůně, která vznikla díky křížení Zkittles a Gelato. Odnese vás do kouzelné země plné sladkostí aniž byste se museli bát zkaženého zubu.
HHC-P Stronger disPOD Runtz 2ml

Mood boost 

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu, úzkosti a navození dlouhotrvající euforie. 

Žádejte u svého prodejce kvalitní produkty s HHC a HHC-P jako jsou ty naše.

Složení / Specifikace

Složení: Alpha-Bisabolol, Alpha-Cedrene, Alpha-Humulene, Alpha-Phellandrene. Alpha-Pinene, Alpha-Terpinene, Alpha-Terpineol, Benzoin, Beta-Caryophyllene, Beta-Pinene, Camphene, Camphor, Cis-Ocimene, Citral Diethyl Acetal, Citronellol, Delta-3-Carene, D-Limonene, Fenchol, Geraniol, Isoborneol, Linalool, L-Menthol, Myrcene, Nerol, Sabinene, Terpinolene, Trans-Ocimene, Valencene

Náplň: 15% HHC-P, 80% HHC, obsah 9R min 68,5%, 5% přírodních terpenů.

Objem disPOD: 2 ml

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero ( disposable) 

Baterie: kapacita 350mAh, možno dobíjet přes Micro-USB 

Náplň neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Návod spuštění disPODu:

5x Zmáčkněte tlačítko na disPODu pro uvedení baterie do stavu On/Off.

3x Zmáčkněte tlačítko pro změnu intenzity nahřívání (vapování). DisPOD je vyroben se 3 stupni nahřívání - Zelená/Modrá/Červená

Zelená je nejslabší, modrá střed a červená nejsilnější. Postupným zmáčknutím 3x za sebou měníte intenzitu nahřívání.

2x Zmáčknutí tlačítka na baterii je pro předehřev disPODu. V chladných podmínkách zahřeje disPOD na provozní teplotu pro dokonalé vapování. V průběhu předehřevu indikuje zelenomodrou a červenou barvu dokud se disPOD nezahřeje.

Před každým použitím je vhodné disPOD s náplní HHCP předehřát. Zmáčkněte 2x spínací tlačítko dle návodu výše. Zabráníte tak přehlcení atomizéru u disPODu. Při přehlcení atomizéru dojde během několika pokusů o spuštění k nevratnému znefunkčnění disPODu. Náplň má obrovskou viskozitu a potřebuje pro správnou funkci krátký předehřev.

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: