HHC-P Stronger disPOD Watermellon Kush 0,5ml

Kód: 1320
4 hodnocení
Značka: Czech CBD
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

Jednorázový Stronger disPOD s osvěžující příchutí Watermelon Kush přináší 0,5 ml výjimečného HHC-P. Tento revoluční kanabinoid HHC-P může být až 30x silnější, což vám zajišťuje velmi intenzivní účinek a k tomu jako bonus ještě prodloužený. Zaujme vás svou osvěžující a šťavnatou chutí melounu, která vás přenese k relaxaci pod letním sluncem. Tento populární strain zlepší náladu, přinese pocity klidu a osvěžení. Ideální pro ty, kteří hledají okamžité osvěžení a chvíli klidu. Ponořte se do lahodného světa Watermelon Kush s naší řadou HHC-P Stronger!

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC-P Stronger disPOD Watermellon Kush 0,5ml

Kouzelné terpeny

Terpeny se postarají o kvalitní stimulaci celého organismu, probudí kreativní stránku osobnosti a dodá povznášející pocit štěstí.
HHC-P Stronger disPOD Watermellon Kush 0,5ml

Svěží chuť

Příchuť osvěžujícího melounu kombinovaná s lehkými tóny kush odstínů vás zavede na klidné letní louky plné slunce a relaxace.
HHC-P Stronger disPOD Watermellon Kush 0,5ml

Mood boost

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu. Hoďte se do pohody s naším disPODem.

Žádejte u svého prodejce kvalitní produkty s HHC a HHC-P jako jsou ty naše.

Složení / Specifikace

Složení terpenu: Terpinolen, Caryophyllene, Beta-Ocimene, Myrcene, Beta-Pinene, D-Limonene, Alpha-Pinene, D-3 Carene, D-Alpha-Pinene, Linalool

Náplň: 15% HHC-P, 80% HHC, obsah 9R min 68,5%, 5% přírodních terpenů.

Objem disPOD: 0,5ml

Obsah balení: 1x jednorázové vapovací pero ( disposable) 

Baterie: kapacita 350mAh, možno dobíjet přes Micro-USB 

Náplň neobsahuje žádné ředící roztoky jako PG/VG , MCT apd. 

Návod spuštění disPODu: Samospuštění natáhnutím. 

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: