HHC PRE-ROLLS greenhouse joint

Kód: HHC301
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.10.2023

Předbalené HHC jointy s kvalitním konopným květem nasládlého aroma se silnými tóny Amnesia Haze. Tyto jointy jsou vyrobeny z té nejlepší konopné sušiny, vypěstované ve sklenících BIO metodou a následně infuzované prémiovým HHC. Při infuzi nejsou používány žádná rozpouštědla, uhlovodíky a další látky. HHC prerolls pomáhají uvolnit mysl, snížit stres a navodit příjemné, někdy až étericko-euforické stavy. Jsou ideální pro ty, kteří hledají další  pohodlný způsob užívání konopných produktů.

Omezení plateb kartou na Slovensko u HHC produktů. U všech ostatních produktů odesílaných na SK platit kartou lze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHC PRE-ROLLS greenhouse joint

Předbalené 1,2 - 1,4 gramové jointy s kvalitním konopným květem pěstovaným ve sklenících, a také vysokým obsahem HHC 22 - 25 % .

HHC PRE-ROLLS greenhouse joint

HHC PRE-ROLLS greenhouse joint

HHC PRE-ROLLS greenhouse joint

HHC PRE-ROLLS greenhouse joint

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

Hmotnost: 1,2 - 1,4g

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC Produkty
Obsah HHC: 22 - 25%
Obsah CBD: 6 - 7%
Obsah CBG: 0,05  - 0,8%
Obsah THC: < 0,2%
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 7/10 19.8.2023 19:10
HHC je hodně dobré, nepálí a chutná dobře, skvěle se pálí, ale joint byl ubalený špatně, u filtru se zlomil (málo udusané) a netahal, vyřešili jsme to tak, že jsme to dali do šlukovky 😄
Odpovědět
MD Avatar autora Skvělé 16.7.2023 15:08
Konopný výrobek HHC ,,joint" je fajn na uvolnění, zklidnění a relax. Prakticky jak k nerozeznání od THC. Jsem potom kreativní 😉. A je na trhu řada příchutí. Akorát opravdu nedoporučuji potom řídit vozidlo, či obsluhovat hlavně těžké stroje. Jinak ok...
Odpovědět