HHC SOL 100ml

Kód: 1096
35 hodnocení
Značka: BinWin.cz
6 900 Kč 5 702,48 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

HHC Sol je revoluční a jediné ve vodě rozpustné HHC na trhu. Obsahuje 4,6% hexahydrokanabinolu a jeho vstřebatelnost je až 9x vyšší než u běžného HHC. Nástup účinků se dostaví od 5 do 20 minut. Tuto unikátní technologii zpracování najdete jen u nás a našich prodejců. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejefektivnější vstřebatelnost a dlouhodobý účinek 

HHC SOL obsahuje 45 000 - 48 000mg hexahydrokanabinolu v 1 litru. Jeho vstřebatelnost je až 9x vyšší než u běžného HHC oleje. Nástup účinků se dostaví od 5 do 20 minut. 

Co je SOL+tech

Patentovaná technologie zpracování kanabinoidů, která postupně dobývá svět. Mnohonásobně vyšší účinnost než u klasicky aplikovaných kanabinoidů. SOL+tech produkty jsou vyráběny spojením kvalitních kanabinoidů a speciální energizované A-WATER. Tato voda byla fyzikálně upravena tak, aby mohla lépe komunikovat s živými tkáněmi a docházelo k jejímu snazšímu vstřebávání lidskými i zvířecími buňkami. 
Díky shlukům molekul tenzidů je SOL+tech schopna navázat buňky kanabinoidů ( zde HHC ) o velikosti 5-50 nm na molekuly přírodního cukru a tím poté na buňky vody. Proto produkty této technologie již malou část vody obsahují a nejen díky tomu mají produkty SOL+tech tak vysokou vstřebatelnost. 
 
V tomto případě vznikl naprosto jedinečný produkt – HHC SOL se vstřebatelností až 95 %.  

Užijte si maximální vstřebatelnost.

 

NEPRODEJNÉ OSOBÁM MLADŠÍM 18-ti LET.

Balení je určeno pro účely dalšího zpracování.

 

Složení: HHC destilát, voda, propylenglykol, sacharóza, lecitin, glycerin, antioxidant: tokoferol-acetát.

Obsah: 100ml 

Upozornění: HHC SOL není určený k přímé konzumaci. Správné funkce metody SOL-TECH se dosáhne při aplikaci do nápoje.

Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25 °C. Chraňte před slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: HHC SOL - vodorozpustné
Obsah HHC: 4,6%
Obsah THC: < 0,2%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: