HHCP destilát 100g

Kód: 2394
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
24 800 Kč 20 495,87 Kč bez DPH
Prodej již skončil

Destilát HHCP je násobně silnější verzí HHC. Spadá mezi kanabinoidy s prodlouženým účinkem. Kvalitně vyrobené HHC-P přináší až několikahodinové relaxační účinky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCP destilát 100g

Co je HHC-P?

HHC-P je hydrogenovaná verze HHC. V čisté formě je HHCP viskózní olej. Obvykle má mírně žlutou barvu, i když někdy může být tmavší barvy jantarové. 

Celkově nabízí HHCP intenzivnější zážitek ve srovnání s HHC, i když to závisí na toleranci uživatele. Hlásí, že účinky HHC-P jsou silnější než HHC a THC.

Co říkají studie?

Abychom se vrátili úplně na začátek, HHC objevil v konopí v roce 1944 americký chemik. V posledních letech došlo k pokusům s přidáním vodíkové molekuly k Delta-8 THC. Tento proces se nazývá hydrogenace a používá se pro různé úpravy, jako je přeměna rostlinného oleje na margarín.

Poté, co bylo zjištěno, že hydrogenace přeměňuje THC na HHC, začali vědci zkoumat, jak přeměnit další kanabinoidy. Kanabinoid THC-P byl objeven teprve v roce 2019. A tak se z tohoto objevu rychle zrodilo HHC-P.

HHCP destilát 100g
HHCP destilát 100g

Účinky HHC-P

Kanabinoid HHC-P oplývá několika pozitivními účinky na organismus. Kromě toho, že ulevuje od stresu a bolesti, HHC-P je skvělým antioxidantem, má silné protizánětlivé účinky a pozitivně ovlivňuje kvalitu spánku. Zároveň ale dodává i dostatečnou dávku kvalitní energie, kterou přes den potřebujeme.

Kanabinoid HHC-P je známý tím, že zvyšuje chuť k jídlu, což může být prospěšné pro ty, kteří se snaží nabrat na váze nebo trpí zdravotním problémem, který způsobuje ztrátu váhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah HHC-P: min 95%
Obsah 9R: min 70%
Obsah THC: 0 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: