HHCPO cartridge CATline Chocolate Waffle 0,5ml

Kód: HPO007
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
290 Kč –50 %
cartridge 0.5 CHOCOLATE WAFFLE
290 Kč –50 % 144,66 Kč 119,55 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

 Náhradní cartridge řady CATline s příchutí Chocolate Waffle nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje sladká čokoládová a máslová chuť s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu. Jedinečná příchuť Chocolate Waffle je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: 2140-K0Y0-200R-W9UV

ECID: 11202-24-00038

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCPO cartridge CATline Chocolate Waffle 0,5ml

Zažij opravdovou CATarzi

Náhradní cartridge řady CATline s příchutí Chocolate Waffle nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní sladká chuť dezertu s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Jedinečná příchuť Chocolate Waffle je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

HHCPO cartridge CATline Chocolate Waffle 0,5ml

Sladké potěšení

Chocolate Waffle představuje dokonalou rovnováhu mezi sladkostí čokolády a jemnou, máslovou chutí vaflí.

Extra dávka štěstí

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.

Sladký dezert kdykoliv a kdekoliv

Chocolate Waffle vás přenese zpět v čase přímo do útulné kuchyně provoněné sladkým, domacím pečením. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni.

HHCPO cartridge CATline Chocolate Waffle 0,5ml

Účinky HHCPO

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Jak se liší od tradičního HHC?

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCPO cartridge CATline Chocolate Waffle 0,5ml

Kombinace sladké kvalitní čokolády vyvážené lahodnou máslovou chutí.
HHCPO cartridge CATline Chocolate Waffle 0,5ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: SF30-2046-X008-9WSE

ECID: 11202-24-00031

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THCP: 0%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: