HHCPO cartridge CATline Cola 1ml

Kód: HPO013
Akce
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
390 Kč –28 %
cartridge 1ml COLA
390 Kč –28 % 279 Kč 230,58 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Náhradní cartridge řady CATline s příchutí Cola nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje sladká colová chuť s 1 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu. Jedinečná příchuť Cola je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: 2630-J021-000S-9W17

ECID: 11202-24-00028

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCPO cartridge CATline Cola 1ml

Zažij opravdovou CATarzi

Náhradní cartridge řady CATline s příchutí Cola nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní chuť oblíbené limonády s 1 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Jedinečná příchuť Cola je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

HHCPO cartridge CATline Cola 1ml

Sladké potěšení

Příchuť Cola je známá svou jedinečnou kombinací sladkosti, kyselosti a jemných kořeněných nuancí, které vytvářejí osvěžující a povzbuzující chuťový profil.

Extra dávka štěstí

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.

Pokud hledáte sladké osvěžení

Tato klasická příchuť čerpá inspiraci z tradičního nápoje cola, nabízí charakteristický mix karamelu, vanilky, skořice a tajných kořenících směsí, které dodávají její nezaměnitelný charakter. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni.

HHCPO cartridge CATline Cola 1ml

Účinky HHCPO

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Jak se liší od tradičního HHC?

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCPO cartridge CATline Cola 1ml

Ikonická příchuť coly, která nejen osvěží, ale také povzbudí.
HHCPO cartridge CATline Cola 1ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: SF30-2046-X008-9WSE

ECID: 11202-24-00031

Doplňkové parametry

Kategorie: Cartridge s HHCPO 1ml
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THCP: 0%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: