HHCPO cartridge CATline Watermelon 1ml

Kód: HPO010
29 hodnocení
Značka: CzechCBD
390 Kč –50 %
cartridge 1ml WATERMELON
390 Kč –50 % 194,85 Kč 161,03 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

Náhradní cartridge řady CATline s příchutí Watermelon nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje chuť sladkého melounu s 1 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu. Jedinečná příchuť Watermelon je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: UX20-00YU-3009-AV91

ECID: 11202-24-00025

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCPO cartridge CATline Watermelon 1ml

Zažij opravdovou CATarzi

Náhradní cartridge řady CATline s příchutí Watermelon nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní melounovou chuť s 1 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Jedinečná příchuť Watermelon je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

HHCPO cartridge CATline Watermelon 1ml

Sladké potěšení

Příchuť Watermelon nabízí svěží a sladkou chuť, která připomíná šťavnaté plátky zralého melounu.

Extra dávka štěstí

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.

Klasika každého léta

Příchuť Watermelon je oblíbená pro svou jasnou, osvěžující a mírně sladkou esenci, která dokonale vyváží sladkost a vodnatost charakteristickou pro toto letní ovoce. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni.

HHCPO cartridge CATline Watermelon 1ml

Účinky HHCPO

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Jak se liší od tradičního HHC?

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCPO cartridge CATline Watermelon 1ml

Osvěžující chuť sladkého melounu, která potěší nejen v létě.
HHCPO cartridge CATline Watermelon 1ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: SF30-2046-X008-9WSE

ECID: 11202-24-00031

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THCP: 0%
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora HHCPO CATline Görögdinnye patron 1ml 13.3.2024 08:25
Very weak, not compared to the old HHC-p
Odpovědět
N Avatar autora Absolutely sketchy line... 19.3.2024 21:37
Absolute nothing compared to the STROGER BEAST formula, please add more PO or just bring back the golden hhcp and the live resins...we are feeling upset and startingt o lose trust in the company as it shows signs of ....i dont want to write it as we are still believing in that something big is coming behind the corner👌🤞
Odpovědět