HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint 0,5ml

Kód: HPO038
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
490 Kč –50 %
dispod 0.5 FROSTY MINT
490 Kč –50 % 244,30 Kč 201,90 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

DisPOD 0,5 ml s příchutí Frosty MintFrosty Mint nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje silná chuť máty s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: GY30-308K-S007-8Y8T

ECID: 11202-24-00053

Detailní informace

Detailní popis produktu

Seznamte se

disPOD 0,5ml s příchutí Frosty MintJedná se o malou a diskrétní jednorázovou elektronickou e-cigaretu uzpůsobenou pro styl vapování "pusa-plíce". U těchto vaporizérů vydechujete pouze malé množství páry oproti klasickým vapům.

Vhodné pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Ocení jí zejména začínající uživatelé, ale i pokročilejší, kteří okolo sebe nepotřebují oblak páry.

HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint 0,5ml

Objev nepoznané!

Frosty Mint nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje silná chuť máty s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint 0,5ml

Svěží potěšení

Jedinečná příchuť Frosty Mint je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody. Ideální pro ty, kteří touží po diskrétním zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni.

Frosty Mint je ideální pro ty, kteří mají v oblibě čistou a jasnou chuť, která je doplněna chladivých efektem. Pokud hledáte rychlé a příjemné osvěžení nejen v teplých letních dnech, Frosty Mint je přesně pro vás. Frosty Mint je také populární pro svou schopnost zlepšit dech a poskytnout uklidňující pocit v ústech a hrdle.

HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint 0,5ml

Účinky HHCPO  

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

HHCP-O vs HHC

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint 0,5ml
HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint 0,5ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty.
HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint 0,5ml

Chladivá a lahodná příchuť máty, která utěší vaše tělo i mysl.
HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint 0,5ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: GY30-308K-S007-8Y8T

ECID: 11202-24-00053

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THC-P: 0%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: