HHCPO vaporizer CATline Apple Cider Mint 0,5 ml

Kód: HPO021
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
590 Kč –50 %
vapeset 0.5ml APPLE CIDER MINT
590 Kč –50 % 291 Kč 240,50 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

Vape set CATline s příchutí Apple Cider Mint nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje chuť sladkého jablečného moštu a máty s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu. Ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: AV30-K0K6-F00R-KMPR 

ECID: 11202-24-00036

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCPO vaporizer CATline Apple Cider Mint 0,5 ml

Zažij opravdovou CATarzi

Nová řada vaporizérů s HHCPO je tady! Vape set CATline s příchutí Apple Cider Mint nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní chuť jablečného moštu a máty s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Jedinečná příchuť Apple Cider Mint je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

HHCPO vaporizer CATline Apple Cider Mint 0,5 ml

Sladké potěšení

Kombinace svěžesti jablečného moštu s chladivým a čistým nádechem máty, které vytváří jedinečný a vyvážený chuťový zážitek.

Extra dávka štěstí

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.

Kouzlo podzimu po celý rok

Apple Cider Mint vás okouzlí svou jedinečnou příchutí, která vás přenese do barevných podzimních dnů. Sladká a mírně kyselá chuť zralých jablek snoubí se svěžestí máty, přinášející dojem svěžího dechu chladného podzimního rána. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni.

HHCPO vaporizer CATline Apple Cider Mint 0,5 ml

Účinky HHCPO

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Jak se liší od tradičního HHC?

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCPO vaporizer CATline Apple Cider Mint 0,5 ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty.
HHCPO vaporizer CATline Apple Cider Mint 0,5 ml

Perfektní kombinace zralých jablek s nezaměnitelnou svěžestí máty.
HHCPO vaporizer CATline Apple Cider Mint 0,5 ml

Rozlučte se s nepříjemnými pocity už při prvním potahu

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THCP: 0%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: