HHCPO vaporizer CATline Bubble Gum 1 ml

Kód: HPO031
47 hodnocení
Značka: CzechCBD
690 Kč –50 %
vapeset 1ml BUBBLEGUM
690 Kč –50 % 343,10 Kč 283,55 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

Vape set CATline s příchutí Bubble Gum nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje chuť sladké žvýkačky s 1 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu. Jedinečná příchuť Bubble Gum je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: DC30-J0ET-M00S-MK6C

ECID: 11202-24-00030

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCPO vaporizer CATline Bubble Gum 1 ml

Zažij opravdovou CATarzi

Nová řada vaporizérů s HHCPO je tady! Vape set CATline s příchutí Bubble Gum nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní chuť tropického ovoce s 1 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Jedinečná příchuť Bubble Gum je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

HHCPO vaporizer CATline Bubble Gum 1 ml

Sladké potěšení

Příchuť Bubble Gum evokuje nostalgické vzpomínky na dětství s její jedinečnou, sladkou a ovocnou chutí.

Extra dávka štěstí

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.

Cesta časem zpět do dětství

Příchuť Bubble Gum je charakteristická svou výraznou, dlouhotrvající sladkostí, která zahrnuje náznaky tropického ovoce. Tato kombinace zaručí sladký a osvěžující zážitek. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni.

HHCPO vaporizer CATline Bubble Gum 1 ml

Účinky HHCPO

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Jak se liší od tradičního HHC?

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCPO vaporizer CATline Bubble Gum 1 ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty.
HHCPO vaporizer CATline Bubble Gum 1 ml

Kombinace tropického ovoce připomínající sladké dětské žvýkačky.
HHCPO vaporizer CATline Bubble Gum 1 ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THCP: 0%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: