HHCPO vaporizer CATline Mocca Coffee 0,5 ml

Kód: HPO018
Akce
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
590 Kč –32 %
vapeset 0.5ml MOCCA COFFEE
590 Kč –32 % 399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Vape set CATline s příchutí Mocca Coffee nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intezivní chuť kávy a čokolády s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu. Jedinečná příchuť Mocca Coffee je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: AV30-K0K6-F00R-KMPR 

ECID: 11202-24-00036

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCPO vaporizer CATline Mocca Coffee 0,5 ml

Zažij opravdovou CATarzi

Nová řada vaporizérů s HHCPO je tady! Vape set CATline s příchutí Mocca Coffee nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní chuť výběrové kávy a čokolády s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Jedinečná příchuť Mocca Coffee je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

HHCPO vaporizer CATline Mocca Coffee 0,5 ml

Sladké potěšení

Bohatá a aromatická směs, která spojuje intenzivní chuť tmavě pražené kávy s hladkým a krémovým nádechem čokolády.

Extra dávka štěstí

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.

Pro všechny milovníky kávy

Mocca Coffee je známá svou výraznou kávovou příchutí, která je dokonale vyvážená sladkostí a bohatostí čokolády, doplněná o jemné tóny oříšků a karamelu. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném vapovacím zážitku a hledají relaxaci po náročném dni.

HHCPO vaporizer CATline Mocca Coffee 0,5 ml

Účinky HHCPO

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Jak se liší od tradičního HHC?

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCPO vaporizer CATline Mocca Coffee 0,5 ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty.
HHCPO vaporizer CATline Mocca Coffee 0,5 ml

Intenzivní aroma kávy perfektně vyvážená sladkou chutí čokolády.
HHCPO vaporizer CATline Mocca Coffee 0,5 ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: GQ30-K06D-U00R-8XHM

ECID: 11202-24-00034

Doplňkové parametry

Kategorie: Vapovací sety s HHCPO 0,5 ml
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THCP: 0%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: