HHCPO vaporizer CATline Vanilla Epic 0,5 ml

Kód: HPO024
Akce
1 hodnocení
Značka: CzechCBD
590 Kč –50 %
vapeset 0.5ml VANILLA EPIC
590 Kč –50 % 291 Kč 240,50 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Vape set CATline s příchutí Vanilla Epic nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní chuť vanilky s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu. Jedinečná příchuť Vanilla Epic je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: 7440-30ND-D007-KNEX

ECID: 11202-24-00039

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCPO vaporizer CATline Vanilla Epic 0,5 ml

Zažij opravdovou CATarzi

Nová řada vaporizérů s HHCPO je tady! Vape set CATline s příchutí  Vanilla Epic nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní chuť luxusní vanilky s 0,5 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Jedinečná příchuť Vanilla Epic je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

HHCPO vaporizer CATline Vanilla Epic 0,5 ml

Sladké potěšení

Bohatá a luxusní, přinášející hlubokou a smyslnou chuť pravé vanilky. Navržena tak, aby překonala tradiční očekávání od vanilkové příchutě.

Extra dávka štěstí

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.

Připrav se na jedinečný zážitek

Vanilla Epic je ideální pro ty, kteří hledají něco víc než jen obyčejnou vanilkovou příchuť, a chtějí si vychutnat skutečně epický gurmánský zážitek. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni.

HHCPO vaporizer CATline Vanilla Epic 0,5 ml

Účinky HHCPO

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Jak se liší od tradičního HHC?

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCPO vaporizer CATline Vanilla Epic 0,5 ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty.
HHCPO vaporizer CATline Vanilla Epic 0,5 ml

Jedinečná a bohatá chuť vanilky, kterou jinde nenajdete.
HHCPO vaporizer CATline Vanilla Epic 0,5 ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vapovací sety s HHCPO 0,5 ml
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THCP: 0%
Nevyplňujte toto pole:
MK Avatar autora HHCPO CATline Vanilla Epic vape set 0,5 ml 8.6.2024 22:00
Obiednal som si tento vape set pretože v živote som nevlastnil môj vlastny cartridge. Nečakal som nič moc ale tento konkrétne je moc dobrý chuťovo. Stav je velmi silný. Na celý deň som bol vybavený a na dojazdoch som premyšlal o všeličom. Odporučujem ak ste skúsený.
Odpovědět