HHCPO vaporizer CATline Western Tobacoo 1 ml

Kód: HPO030
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
690 Kč –50 %
vapeset 1ml WESTERN TOBACCO
690 Kč –50 % 343,10 Kč 283,55 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

Vape set CATline s příchutí Western Tobacco nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje autentická chuť tabáku s 1 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu. Jedinečná příchuť Western Tobacco je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: H830-10RE-A009-Y7M9

ECID: 11202-24-00029

Detailní informace

Detailní popis produktu

HHCPO vaporizer CATline Western Tobacoo 1 ml

Zažij opravdovou CATarzi

Nová řada vaporizérů s HHCPO je tady! Vape set CATline s příchutí Western Tobacco nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intenzivní tabáková chuť s 1 ml našeho kvalitního HHCPO extraktu.

Jedinečná příchuť Western Tobacco je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

HHCPO vaporizer CATline Western Tobacoo 1 ml

Sladké potěšení

Western Tobacco je charakterizována svým bohatým a plným profilem, který připomíná klasické, tradiční tabákové směsi používané na Západě.

Extra dávka štěstí

Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění každodenního stresu a úzkostí a stimuluje chuti k jídlu.

Pro milovníky klasiky

Tato příchuť nabízí hluboké, zemité tóny s náznaky kouřovosti a jemnou sladkostí, což vytváří komplexní a uspokojivý chuťový zážitek. Je oblíbená mezi milovníky e-cigaret a vaporizérů, kteří hledají autentickou a silnou tabákovou chuť bez použití skutečného tabáku. Ideální pro ty, kteří touží po jedinečném zážitku z vapování a hledají relaxaci po náročném dni.

HHCPO vaporizer CATline Western Tobacoo 1 ml

Účinky HHCPO

Pokud hledáte zaručenou cestu k uvolnění, zlepšení nálady a nebo pořádnou dávku energie, HHCPO je přesně pro vás. Účinně bojuje se stresem a ať už vás trápí úzkosti jakéhokoliv druhu, HHCPO pomůže snížit jejich nepříjemné účinky na organismus. Pomáhat v boji proti bolesti a nevolnosti, stimuluje chuť k jídlu a může mít i pozitivní vliv na kvalitu spánku.

Jak se liší od tradičního HHC?

HHC-P-O má velmi podobné účinky jako HHC nebo THC. Oba pomáhají ulevit od bolesti, stresu a úzkostí a navozují dlouhotrvající pocit euforie a klidu. Narozdíl od HHC má ale HHC-P-O mnohem intenzivnější a déletrvající účinky. Stále neexistuje velká řada studií týkající se HHC-P-O, proto je třeba věnovat zvýšenou opatrnost při užívání. 

Je možné, že dlouhodobé užívání HHC-P-O vytvoří vyšší toleranci k ostatním kanabinoidům.  Před nákupem je nezbytné ověřit kvalitu a původ produktu, aby se zabezpečila optimální zkušenost.

HHCPO vaporizer CATline Western Tobacoo 1 ml

Naše vaporizéry obsahují jen ty nejkvalitnější extrakty.
HHCPO vaporizer CATline Western Tobacoo 1 ml

Ikonická chuť tabáku vás přenese přímo do světa divokého Západu.
HHCPO vaporizer CATline Western Tobacoo 1 ml

Řekněte sbohem nepříjemným myšlenkám už při prvním potahu.

Specifikace / Složení

Složení: 85% CRD CBD, 10% HHCPO, 5% příchuť

Varování

Obsahuje: propan-1,2-diol, CBD, HHCP-O-acetate, CBN, CBG, CBDV, CBC H361 Podezření na poškození reprodukční schopnosti nebo plodu v těle matky. H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce. P280 Používejte ochranné rukavice. P405 Skladujte uzamčené. P501 Odstraňte obsah/obal předáním oprávněné osobě k nakládání s odpady nebo vrácením dodavateli. 

Výrobce: Amazing Health Care s.r.o., Riegrova 1874/14, České Budějovice 3, 370 01, Česká republika, telefon: +420 608 607 607

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: GQ30-K06D-U00R-8XHM

ECID: 11202-24-00034

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah HHCPO destilátu: 10%
Obsah CBD: 85%
Obsah příchutí: 5%
Obsah THC: 0%
Obsah HHC: 0%
Obsah THCP: 0%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: