Konopná cesta k lepšímu zdraví

Jsme profesionálové a zároveň milovnicí léčivého konopí. Snažíme se o návrat ke kořenům péče o zdraví - spojení poznatků z medicíny s čistými silami přírody. Využíváme vysokého léčebného potenciálu konopí a látek na které je bohaté jako je CBD, CBG a dalších kanabiniody. Zakládáme si na technologii zpracování, která byla vyvinuta ve Švýcarsku a která si klade za cíl poskytnout co největší léčebný potenciál. Naše produkty neobsahují technologické příměsi, barviva, parfémy, ropné látky. Jsou to ekologicky čisté přírodní prostředky srovnatelné s BIO kvalitou. Všechny výrobky si můžete prohlédnout a zakoupit v naší výdejně v Českých Budějovicích.

V případě konopného oleje a extraktů z konopí máme dlouhodobé zkušenosti a odborné znalosti, které uplatňujeme při léčení různých druhů onemocnění. Vlastníme konopnou farmu Marianka ve slovenské Maželnici, kde zpracováváme pouze certifikované odrůdy BIO konopí českého ekologického zemědělství. Výsledkem jsou přípravky, které pomáhají nemocným (diagnozy: roztroušená skleroza, parkinsonova nemoc, glaukom, diabetes, chemoterapie, kožní choroby, psychické poruchy, závislosti na alkoholu, AIDS a další). Na všechny komponenty použité při výrobě jsou kladeny nejvyšší nároky a celý průběh výroby je podrobně kontrolován.

Produkty neustále zkoušíme a zdokonalujeme. Poznatky od našich zákazníků, jsou pro nás neocenitelné a pomáhají nám ve zdokonalování našich přípravků. Snažíme se o zachování přírodních a kulturních hodnot, o návrat k tradičním českým symbolům, jako jsou řemesla, čisté produkty z přírody, vzájemná pomoc a porozumění. Jsme rádi, že tyto hodnoty můžeme sdílet s vámi.

Díky špičkovým znalostem rostlin a podmínek pro jejich optimální růst jsme dokázali v CzechCBD zajistit produkty bezkonkurenční kvality. Produkce probíhá ve standardizovaných podmínkách, v bio režimu. Každou šarži produktu provází analýza obsahu cannabinoidů, těžkých kovů a pesticidů provedené akreditovanou laboratoří.