Pink Lemonade

Kód: 127/10
Novinka
Neohodnoceno
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.9.2023

Tento kmen má ovocnou a citrusovou vůni, s náznaky citronugrapfruitu. Upoutá vás velmi svěžím letním aroma. Chuťově jde přirovnat k doušku kvalitní citronády a grepové limonády. Navodí příjemnou a uvolňující náladu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše terpeny jsou 100% legální

Pink Lemonade

Jedinečná chuť

Osvěžující citrusy připomínající oblíbenou sladkou limonádu. Dominantní jsou především tóny citrusů jako grapefruit a citrón.
Pink Lemonade

Účinky Pink Lemonade

Terpen Pink Lemonade je perfektní proti kreativnímu bloku, který se může objevit. Nastartuje vaší tvořivost a zároveň doplní úroveň energie a pozitivní nálady. 
Pink Lemonade

Čisté složení

Naše terpeny mají jen to nejčistší složení. Při výrobě neděláme kompromisy a používáme jen ty nejlepší ingredience a postupy, abychom vám dokázali nabídnout co nejkvalitnější produkt. 

Dochuťte si život naším terpenem Pink Lemonade

Specifikace / Složení

Složení: Alpha-Bisabolol, Alpha-Cedrene, Alpha-Humulene, Alpha-Phellandrene. Alpha-Pinene, Alpha-Terpinene, Alpha-Terpineol, Benzoin, Beta-Caryophyllene, Beta-Pinene, Camphene, Camphor, Cis-Ocimene, Citral Diethyl Acetal, Citronellol, Delta-3-Carene, D-Limonene, Fenchol, Geraniol, Isoborneol, Linalool, L-Menthol, Myrcene, Nerol, Sabinene, Terpinolene, Trans-Ocimene, Valencene

Použití: Terpeny jsou látky s vysokou těkavostí, proto vám doporučujeme uchovávat je v lednici při teplotě kolem 7 °C. Tímto způsobem se vyhnete nežádoucímu odpařování během používání. Je důležité, aby teplota terpenů nepřesáhla 60 °C, a abyste zabránili odpařování nejvíce těkavých složek. 

Pro zajištění optimálních podmínek pro uchovávání, je vhodné držet naše terpeny v původním obalu. Použitý materiál (letecký hliník, které blokuje UV záření) je ideální pro uchovávání termo nebo fotocitlivých produktů. Tímto způsobem minimalizujete riziko změny barev, ztrát a kontaminace. Terpeny mají totiž schopnost působit jako rozpouštědla a mohou poškozovat materiály, jako je plast.

Upozornění: Nevdechujte, nekuřte a nepožívejte neředěné terpeny. Vždy musí být ředěny jinými látkami. Skladujte terpeny na chladném a suchém místě, v dostatečné vzdálenosti od zdrojů tepla a v originálním obalu. Je nutné zabránit kontaktu terpenů s pokožkou a očima.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: