THC-B disPOD Banana Runtz 1ml

Kód: THB064
19 hodnocení
Značka: CzechCBD
650 Kč –50 %
dispod 1 BANANA RUNTZ
650 Kč –50 % 321,89 Kč 266,02 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

DisPOD s příchutí Banana Runtz s 1 ml extraktu THC-B. Banana Runtz si vás získá svojí sladkou vůní zralých banánů. Je vhodný pro zlepšení nálady, rychlé úlevy od bolesti či zbavení stresu.  Vysoce kvalitní vapovací pero, které bylo stvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: YD10-W0JP-K00D-DQSV

ECID: 11202-24-00008

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávka pohody rychle a diskrétně?

Pokud hledáte rychlou dávku relaxace a uvolnění a zároveň na sebe nechcete přitáhnout moc pozornosti, máme pro vás skvělé řešení.

THC-B disPOD Banana Runtz 1ml

Revoluční disPOD!

disPOD s příchutí Banana Runtz s 1 ml extraktu THC-B. Jedná se o malou a diskrétní jednorázovou elektronickou e-cigaretu. U těchto vaporizérů vydechujete pouze malé množství páry oproti klasickým vapům. Vhodné pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Ocení jí zejména začínající uživatelé, ale i pokročilejší, kteří okolo sebe nepotřebují oblak páry.

THC-B disPOD Banana Runtz 1ml

Lahodné potěšení 

Banana Runtz si vás získá svojí sladkou vůní zralých banánů. Je vhodný pro zlepšení nálady, rychlé úlevy od bolesti či zbavení stresu.  Vysoce kvalitní vapovací pero, které bylo stvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek. Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje 1 ml kvalitního extraktu THC-B.

Co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Ačkoli je méně znám než jeho slavnější příbuzný THC (tetrahydrokannabinol), který je hlavním psychoaktivním složkem konopí, THC-B má své jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako jiné kanabinoidy, ale výzkum jeho specifických účinků je stále v počátečních fázích.

THC-B disPOD Banana Runtz 1ml

Účinky THC-B

THC-B, jako relativně nedávno objevený kanabinoid, má účinky, které zatím nebyly plně prozkoumány a jsou předmětem omezeného výzkumu. Předpokládá se, že THC-B by mohl mít podobné psychoaktivní a terapeutické účinky jako THC, včetně zmírnění bolesti, zlepšení nálady a možného působení proti úzkosti a depresi. Mohl by také ovlivnit chuť k jídlu a spánek. 


Důležité je poznamenat, že individuální reakce na kanabinoidy se mohou výrazně lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně genetické predispozice a předchozích zkušeností s konopnými produkty.

THC-B disPOD Banana Runtz 1ml
Síla terpenů
THC-B disPOD Banana Runtz 1ml
Mood boost
THC-B disPOD Banana Runtz 1ml
Skvělá chuť
THC-B disPOD Banana Runtz 1ml

THC vs THC-B

THC je známé svými výraznými psychoaktivními účinky, které mohou zahrnovat euforii, zvýšené smyslové vnímání a relaxaci, zatímco také může nabízet terapeutické výhody jako úleva od bolesti, zmírnění úzkosti a podpora spánku. THC-B, ačkoliv je očekáváno, že sdílí některé z těchto psychoaktivních a terapeutických vlastností, může vykazovat odlišný profil účinků, především v jejich intenzitě. THC může u některých lidí vyvolat silnější psychoaktivní reakce, THC-B by mohlo nabízet jemnější, možná méně intenzivní zážitek, což by mohlo být přitažlivé pro uživatele hledající méně výrazné účinky nebo jiný typ úlevy. 

THC je narozdíl od THC-B obsažen v konopných rostlinách v mnohem větším množství.

Specifikace / Složení

THC-B DISPOD Banana Runtz  1 ml - DOBÍJECÍ 

SLOŽENÍ: 15% THC-B, 80% CRD DESTILÁT, 5% TERPENŮ Č. ŠARŽE/MIN.TRVANLIVOST UVEDENO NA OBALU 

SKLADOVÁNÍ: UCHOVÁVEJTE NA TMAVÉM, CHLADNÉM A SUCHÉM MÍSTĚ, MIMO DOSAH DĚTÍ

VAROVÁNÍ

OBSAHUJE: CBD, 49-THCB, TERPENY, CBN, CBG, CBDV, 48-THCB; H317 MŮŽE VYVOLAT ALERGICKOU KOŽNÍ REAKCI. H319 ZPŮSOBUJE VÁŽNÉ PODRÁŽDĚNÍ OČÍ. H361 PODEZŘENÍ NA POŠKOZENÍ REPRODUKČNÍ SCHOPNOSTI NEBO PLODU V TĚLE MATKY. H412 ŠKODLIVÝ PRO VODNÍ ORGANISMY, S DLOUHODOBÝMI ÚČINKY. P101 JE-LI NUTNÁ LÉKAŘSKÁ POMOC, MĚJTE PO RUCE OBAL NEBO ŠTÍTEK VÝROBKU. P102 UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. P264 PO MANIPULACI DŮKLADNĚ OMYJTE RUCE A ZASAŽENÉ ČÁSTI TĚLA. P280 POUŽÍVEJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. P405 SKLADUJTE UZAMČENÉ. P501 ODSTRAŇTE OBSAH/OBAL PŘEDÁNÍM OPRÁVNĚNÉ OSOBĚ K NAKLÁDÁNÍ S ODPADY NEBO VRÁCENÍM DODAVATELI. VÝROBCE: AMAZING HEALTH CARE S.R.O., RIEGROVA 1874/14, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3, 370 01, ČESKÁ REPUBLIKA, TELEFON: +420 608 607 607

Uchovávejte mimo dosah osob mladších 18 let.

Produkt je registrován v EU-CEG. 

UFI: WV00-V0E9-R00E-EP9G

ECID: 11202-24-00001

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah THC-B: 15%
Obsah CBD: 80%
Obsah terpenů: 5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: