THC-B disPOD Jack Herer 0,5ml

Kód: THB059
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
550 Kč –50 %
dispod 0.5 JACK HERER
550 Kč –50 % 273,49 Kč 226,02 Kč bez DPH
Prodej již skončil (>5 ks)

DisPOD s příchutí Jack Herer s 0,5 ml extraktu THC-B. Jack Herer vás osloví svou komplexní chutí, která kombinuje aroma borovic, pepře a tropického ovoce. Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulaci chutě k jídlu. Vysoce kvalitní vapovací pero, které bylo stvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek.

Produkt je registrován v EU-CEG.

UFI: 5Y00-D03Q-100X-30VJ

ECID: 11202-24-00003

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dávka pohody rychle a diskrétně?

Pokud hledáte rychlou dávku relaxace a uvolnění a zároveň na sebe nechcete přitáhnout moc pozornosti, máme pro vás skvělé řešení.

THC-B disPOD Jack Herer 0,5ml

Revoluční disPOD!

disPOD s příchutí Jack Herer s 0,5 ml extraktu THC-B. Jedná se o malou a diskrétní jednorázovou elektronickou e-cigaretu. U těchto vaporizérů vydechujete pouze malé množství páry oproti klasickým vapům. Vhodné pro diskrétní a ničím nerušené potahování. Ocení jí zejména začínající uživatelé, ale i pokročilejší, kteří okolo sebe nepotřebují oblak páry.

THC-B disPOD Jack Herer 0,5ml

Lahodné potěšení 

Jack Herer vás osloví svou komplexní chutí, která kombinuje aroma borovic, pepře a tropického ovoce. Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulaci chutě k jídlu. Vysoce kvalitní vapovací pero, které bylo stvořeno pro každodenní pohodu a odpočinek. Liquid, který se uvnitř náplně nachází, obsahuje 0,5 ml kvalitního extraktu THC-B.

Co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Ačkoli je méně znám než jeho slavnější příbuzný THC (tetrahydrokannabinol), který je hlavním psychoaktivním složkem konopí, THC-B má své jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako jiné kanabinoidy, ale výzkum jeho specifických účinků je stále v počátečních fázích.

THC-B disPOD Jack Herer 0,5ml

Účinky THC-B

THC-B, jako relativně nedávno objevený kanabinoid, má účinky, které zatím nebyly plně prozkoumány a jsou předmětem omezeného výzkumu. Předpokládá se, že THC-B by mohl mít podobné psychoaktivní a terapeutické účinky jako THC, včetně zmírnění bolesti, zlepšení nálady a možného působení proti úzkosti a depresi. Mohl by také ovlivnit chuť k jídlu a spánek. 


Důležité je poznamenat, že individuální reakce na kanabinoidy se mohou výrazně lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně genetické predispozice a předchozích zkušeností s konopnými produkty.

THC-B disPOD Jack Herer 0,5ml
Síla terpenů
THC-B disPOD Jack Herer 0,5ml
Mood boost
THC-B disPOD Jack Herer 0,5ml
Skvělá chuť
THC-B disPOD Jack Herer 0,5ml

THC vs THC-B

THC je známé svými výraznými psychoaktivními účinky, které mohou zahrnovat euforii, zvýšené smyslové vnímání a relaxaci, zatímco také může nabízet terapeutické výhody jako úleva od bolesti, zmírnění úzkosti a podpora spánku. THC-B, ačkoliv je očekáváno, že sdílí některé z těchto psychoaktivních a terapeutických vlastností, může vykazovat odlišný profil účinků, především v jejich intenzitě. THC může u některých lidí vyvolat silnější psychoaktivní reakce, THC-B by mohlo nabízet jemnější, možná méně intenzivní zážitek, což by mohlo být přitažlivé pro uživatele hledající méně výrazné účinky nebo jiný typ úlevy. 

THC je narozdíl od THC-B obsažen v konopných rostlinách v mnohem větším množství.

Specifikace / Složení

THC-B DISPOD Jack Herer 0,5ml - DOBÍJECÍ 

SLOŽENÍ: 15% THC-B, 80% CRD DESTILÁT, 5% TERPENŮ Č. ŠARŽE/MIN.TRVANLIVOST UVEDENO NA OBALU 

SKLADOVÁNÍ: UCHOVÁVEJTE NA TMAVÉM, CHLADNÉM A SUCHÉM MÍSTĚ, MIMO DOSAH DĚTÍ

VAROVÁNÍ

OBSAHUJE: CBD, 49-THCB, TERPENY, CBN, CBG, CBDV, 48-THCB; H317 MŮŽE VYVOLAT ALERGICKOU KOŽNÍ REAKCI. H319 ZPŮSOBUJE VÁŽNÉ PODRÁŽDĚNÍ OČÍ. H361 PODEZŘENÍ NA POŠKOZENÍ REPRODUKČNÍ SCHOPNOSTI NEBO PLODU V TĚLE MATKY. H412 ŠKODLIVÝ PRO VODNÍ ORGANISMY, S DLOUHODOBÝMI ÚČINKY. P101 JE-LI NUTNÁ LÉKAŘSKÁ POMOC, MĚJTE PO RUCE OBAL NEBO ŠTÍTEK VÝROBKU. P102 UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. P264 PO MANIPULACI DŮKLADNĚ OMYJTE RUCE A ZASAŽENÉ ČÁSTI TĚLA. P280 POUŽÍVEJTE OCHRANNÉ RUKAVICE. P405 SKLADUJTE UZAMČENÉ. P501 ODSTRAŇTE OBSAH/OBAL PŘEDÁNÍM OPRÁVNĚNÉ OSOBĚ K NAKLÁDÁNÍ S ODPADY NEBO VRÁCENÍM DODAVATELI. VÝROBCE: AMAZING HEALTH CARE S.R.O., RIEGROVA 1874/14, ČESKÉ BUDĚJOVICE 3, 370 01, ČESKÁ REPUBLIKA, TELEFON: +420 608 607 607

Uchovávejte mimo dosah osob mladších 18 let.

Produkt je registrován v EU-CEG. 

UFI: WV00-V0E9-R00E-EP9G

ECID: 11202-24-00001

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno z nabídky
Obsah THC-B: 15%
Obsah CBD: 80%
Obsah terpenů: 5%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: