THC-B Jelly 120mg Jahoda 8ks

Kód: 2546
Akce Novinka
Neohodnoceno
Značka: Czech CBD
220 Kč –50 %
eshop thcb jelly strawberry 8
220 Kč –50 % 110 Kč 90,91 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Sladké želé bonbony s 120 mg THC-B a jahodovou příchutí z naší cukrárenské produkce. Dokonalá vůně a chuť čerstvých jahod připomínající babiččinu zahrádku. Balení obsahuje 8 ks lahodného želé.

Tento produkt nesmí být dále nabízen v prodejních automatech. Neprodejné mladším 18-ti let.

Vyrobeno v ČR.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se přenést do poklidného ráje

THC-B Jelly 120mg Jahoda 8ks

Hoď se do klidu!

Sladké exotické želé bonbóny (edibles) s příchutí jahod z naší vlastní cukrárenské produkce. Příjemná svěží chuť doplněná kapkou hořkosti, která charakterizuje kvalitní konopný extrakt THC-B, kterého je 15 mg v jednom bonbónu.

Zlaté české ručičky

Všechny naše THC-B produkty jsou navíc vyráběné námi v ČR. Maximální kontrola kvality a minimální zátež přírody, kvůli převážení zboží přes půl světa. To je naše cesta nejen u prémiových THC-P produktů.  

Čistě přírodní

Pro dokonalé jahodové aroma nepoužíváme žádné chemické ani syntetické dochucovadla či aromata. Bezkonkurenční aroma našich ovocných želé je dosaženo velmi vysokým podílem ovocné složky. A to je jedna z mnoha věcí, jež naše prémiové výrobky odlišuje od konkurence.

THC-B Jelly 120mg Jahoda 8ks
THC-B Jelly 120mg Jahoda 8ks

Co je to THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je jedním z mnoha kanabinoidů nalezených v rostlině konopí. Ačkoli je méně znám než jeho slavnější příbuzný THC (tetrahydrokannabinol), který je hlavním psychoaktivním složkem konopí, THC-B má své jedinečné vlastnosti a účinky. THC-B ovlivňuje endokanabinoidní systém těla podobně jako jiné kanabinoidy, ale výzkum jeho specifických účinků je stále v počátečních fázích. 

Jaké jsou účinky THC-B?

THC-B, jako relativně nedávno objevený kanabinoid, má účinky, které zatím nebyly plně prozkoumány a jsou předmětem omezeného výzkumu. Předpokládá se, že THC-B by mohl mít podobné psychoaktivní a terapeutické účinky jako THC, včetně zmírnění bolesti, zlepšení nálady a možného působení proti úzkosti a depresi. Mohl by také ovlivnit chuť k jídlu a spánek. 

Důležité je poznamenat, že individuální reakce na kanabinoidy se mohou výrazně lišit v závislosti na mnoha faktorech, včetně genetické predispozice a předchozích zkušeností s konopnými produkty.

THC-B Jelly 120mg Jahoda 8ks

THC-B vs THC

THC je známé svými výraznými psychoaktivními účinky, které mohou zahrnovat euforii, zvýšené smyslové vnímání a relaxaci, zatímco také může nabízet terapeutické výhody jako úleva od bolesti, zmírnění úzkosti a podpora spánku. THC-B, ačkoliv je očekáváno, že sdílí některé z těchto psychoaktivních a terapeutických vlastností, může vykazovat odlišný profil účinků, především v jejich intenzitě. 

THC může u některých lidí vyvolat silnější psychoaktivní reakce, THC-B by mohlo nabízet jemnější, možná méně intenzivní zážitek, což by mohlo být přitažlivé pro uživatele hledající méně výrazné účinky nebo jiný typ úlevy. THC je narozdíl od THC-B obsažen v konopných rostlinách v mnohem větším množství.

Žádejte u svého prodejce kvalitní produkty jako jsou ty naše.

Tento produkt nesmí být dále nabízen v prodejních automatech.

Všechny THC-B edibles je nutné dále zpracovávat.

Nejsou určeny k přímé konzumaci. Neprodejné mladším 18-ti let.

Specifikace

Složení: 1ks obsahuje 15mg THC-B destilátu

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: