Destilát THC-P

Pokud jste stále nenašli ten správný produkt pro vás a nebo jen cítíte chuť experimentovat s kanabinoidy svým vlastním způsobem, naše destiláty jsou to, co hledáte. Ať už preferujete vapování, edibles nebo cokoliv jiného, THC-P destiláty jsou skvělou variantou, jak zakomponovat kanabinoidy do vašeho každodenního života a vytvořit si přesně to, co právě potřebujete.

V této kategorii naleznete čisté destiláty THC-P - tetrahydrocannabiphorolu. Jedná se o jeden z nejnovějších kanabinoidů na scéně. Patří mezi vysoce účinné kanabinoidy - jeho účinky by měly být až 33x silnější než známější Delta 9 THC. Toto je však stále otázkou zkoumání THCP. Každopádně několikanásobně silnější by být mělo. Má silné účinky, které obvykle trvají déle než u produktů obsahující např. HHC nebo Delta9. Tetrahydrocannabiphorol uvolní tělo od stresu a bolesti. Má pozitivní vliv i na chronické bolesti a trávicí soustavu. Ale velký pozor na dávkování tohoto kanabinoidu.

Naše produkty jsou pečlivě vyráběny a kontrolovány, abychom vám byli schopni dodat jen to nejkvalitnější ze světa kanabinoidů. Nastartujte svou kreativitu a vytvořte si své vlastní produkty dle vašich požadavků. S námi už se nemusíte bát užívání nekvalitního THC-P, kryjeme vám záda!