HHC-O květy konopí

Konopné květy s HHC-O na vás čekají s jedinečným zážitkem, relaxací a notnou dávkou energie. Naše konopné květy, bohaté na revoluční kanabinoid HHC-O, jsou pečlivě tříděny a vybírány, aby jste obdrželi jen to nejlepší. Jsou potěšením nejen pro oči, ale nabízí i vynikající chuť. Ať už hledáte intenzivní aroma s hutnou chutí, nebo se chcete nechat unášet na vlně svěžesti čerstvého ovoce, v naší nabídce najdete vše. Naše konopné květy s HHC-O jsou výsledkem precizní greenhouse a indoor produkce, takže zaručeně uspokojí všechny vaše touhy.

Konopné květy s HHC-O jsou mistrovským dílem našich pěstitelů. Nabízíme několik variant těchto květů, které se liší podle obsahu HHC-O. S každou silnější variantou přichází delší doba účinku, takže si můžete vybrat intenzitu a dobu relaxace, kterou potřebujete. Nechejte se unášet pozitivními vibracemi a zapomeňte na vše, co vás trápí. Naše konopné květy s HHC-O jsou tak úchvatné, že již nikdy nebudete chtít jiné. Zkuste je a objevte svůj nový způsob relaxace.

Nejprodávanější

hhc o
Runtz 50% HHC-O
Prodej již skončil (>5 ks)
Kód: 1392/1G
 
od 220 Kč
(od 196,43 Kč bez DPH)
1 položek celkem
hhc o
Runtz 50% HHC-O
Prodej již skončil (>5 ks)
od 196,43 Kč bez DPH
od 220 Kč

50% HHC-O infuzovaných na konopný květ pěstovaný indoor. Skvělá vůně odrůdy Runtz mile potěší všechny milovníky nasládle zemitého aroma této již legendární americké odrůdy.

Kód: 1392/1G