THCO 30% Argan Oil 10ml

Kód: 2633
Novinka
9 hodnocení
Značka: CzechCBD
499 Kč –40 %
oil
499 Kč –40 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Prodej již skončil (2 ks)

THCO arganový olej 30% nabízí harmonii mezi silnými účinky kanabinoidu THCO a výhodami prémiového arganového oleje. Ideální pro ty, kdo hledají intenzivní uvolnění a všestrannou péči pro tělo a mysl v jednom.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekuté zlato

THCO arganový olej 30% je špičkovým produktem, který kombinuje sílu jednoho z nejsilnějších kanabinoidů s luxusem prémiového arganového oleje. THCO, relativně nový kanabinoid, byl objeven teprve nedávno, ale rychle získal pozornost díky svým výrazným účinkům, které mnozí popisují jako intenzivnější než tradiční THC.

THCO 30% Argan Oil 10ml
THCO 30% Argan Oil 10ml

Účinky THCO

THCO (tetrahydrocannabinol-O-acetate) je syntetický kanabinoid, který vychází z THC, hlavní psychoaktivní složky konopí. Uživatelé popisují, že THCO má mnohem silnější psychoaktivní účinky než běžné THC, což zahrnuje intenzivní euforii, hlubokou relaxaci, úlevu od bolesti a výrazné zlepšení nálady. Mezi další účinky patří změněné vnímání času a prostoru, což může vést k živějším a hlubším smyslovým zážitkům. Někteří jedinci také zaznamenávají zvýšenou kreativitu a vnímavost.

Ve zkratce, THCO má potenciálně silnější účinky než THC, které mají ale pomalejší nástup.Z důvodu omezeného výzkumu na lidském těle je důležité přistupovat k užívání THCO s rozvahou a být si vědom možných rizik spojených s jeho konzumací.

Perfektní propojení

THCO nabízí uživatelům hluboké uvolnění, řešení úzkosti a pomáhá v boji proti bolesti. Spojením s arganovým olejem, který je známý svými blahodárnými účinky na lidské tělo, vytváříme produkt, který nejen působí efektivně v oblasti relaxace, ale také poskytuje dodatečnou péči o vaše tělo.

THCO 30% Argan Oil 10ml

Kvalita a použití

Náš THCO arganový olej 30% je vyroben z nejvyšší kvality surovin, s důrazem na čistotu a účinnost. Každá kapka tohoto oleje je pečlivě vyvinuta tak, aby nabídla optimální koncentraci THCO pro co nejlepší účinky. Ať už se rozhodnete použít tento olej topicky pro jeho výživné vlastnosti, nebo orálně pro jeho relaxační účinky, můžete si být jisti, že vám poskytne jedinečný zážitek.

Závazek k poctivosti

Náš THCO arganový olej 30% je nejen inovativním spojením dvou silných složek, ale je také symbolem našeho závazku kvalitě, inovaci a zákaznické spokojenosti. Objednejte si ještě dnes a objevte sílu a luxus kombinovaný v jedné lahvičce.

THCO 30% Argan Oil 10ml

Dávkování a bezpečnost

Doporučujeme začít s nízkou dávkou a postupně zvyšovat, aby jste našli svou ideální rovnováhu v užití. Stejně jako u všech produktů s THCO je důležité postupovat opatrně, aby jste dosáhli požadovaných účinků bez nepříjemných vedlejších účinků. THCO patří mezi dosud pořádně neprozkoumané kanabinoidy a je tudíž důležité dbát zvýšené opatrnosti

Specifikace

Složení: 3000mg THCO, arganový olej  

 
Nevyplňujte toto pole:
BN Avatar autora 5* 20.6.2024 09:18
Oil is great, price to quality ratio is AMAZING. 5/5 !
Odpovědět