THCO vaporizer Amnesia Haze 1ml

Kód: 2675
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Czech CBD
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Prodej již skončil

Vape set s příchutí Amnesia Haze nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje sladká chuť zralých citrusů s 1 ml našeho kvalitního THCO extraktu. Jedinečná příchuť Amnesia Haze je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neboj se odvázat

Náš vaporizér nabitý tím nejlepším extraktem THCO s příchutí Amnesia Haze vám nabídne intenzivní smyslový zážitek, při kterém se prolíná hluboká zemitá chuť s lehkými náznaky sladkých citrusů. 

THCO vaporizer Amnesia Haze 1ml

Na kvalitě nesmlouváme

Naše THCO produkty jsou vytvořeny s mimořádnou péčí, kdy používáme pouze prvotřídní THCO extrakt. Tento přístup zaručuje absolutní vrchol kvality v procesu zpracování konopných extraktů.

THCO vaporizer Amnesia Haze 1ml

Pořádná dávka relaxace

THCO Amnesia Haze  je ideálním společníkem pro obnovu klidu a pohody po náročném dni. Naše jedinečná náplň je navržena tak, aby sloužila jako každodenní nástroj pro relaxaci a odpočinek. S tímto výjimečným pomocníkem v kapse budete schopni čelit jakémukoli stresu s klidem a rovnováhou!

Účinky THCO

THCO (tetrahydrocannabinol-O-acetate) je syntetický kanabinoid, který vychází z THC, hlavní psychoaktivní složky konopí. Uživatelé popisují, že THCO má mnohem silnější psychoaktivní účinky než běžné THC, což zahrnuje intenzivní euforii, hlubokou relaxaci, úlevu od bolesti a výrazné zlepšení nálady. Mezi další účinky patří změněné vnímání času a prostoru, což může vést k živějším a hlubším smyslovým zážitkům. Někteří jedinci také zaznamenávají zvýšenou kreativitu a vnímavost.

Ve zkratce, THCO má potenciálně silnější účinky než THC, které mají ale pomalejší nástup.Z důvodu omezeného výzkumu na lidském těle je důležité přistupovat k užívání THCO s rozvahou a být si vědom možných rizik spojených s jeho konzumací.

Specifikace

90% THCO 

10% terpeny

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: