THCO vaporizer Jack Herer 1ml

Kód: 2678
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Czech CBD
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Prodej již skončil (1 ks)

Vape set s příchutí Jack Herer nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intezivní borovicová vůně s 1 ml našeho kvalitního THCO extraktu. Jedinečná příchuť Jack Herer je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neboj se odvázat

Náš vape set nabitý tím nejlepším extraktem THCO s příchutí Jack Herer vám nabídne intenzivní smyslový zážitek, při kterém se prolíná hluboká zemitá chuť intenzivními borovicovými tóny

THCO vaporizer Jack Herer 1ml

Na kvalitě nesmlouváme

Naše THCO produkty jsou vytvořeny s mimořádnou péčí, kdy používáme pouze prvotřídní THCO extrakt. Tento přístup zaručuje absolutní vrchol kvality v procesu zpracování konopných extraktů.

THCO vaporizer Jack Herer 1ml

Pořádná dávka relaxace

Jack Herer vás osloví svou komplexní chutí, která kombinuje aroma borovic, pepře a tropického ovoce. Ideální pro zlepšení nálady, zmírnění stresu a stimulaci chutě k jídlu. Naše jedinečná náplň je navržena tak, aby sloužila jako každodenní nástroj pro relaxaci a odpočinek. S tímto výjimečným pomocníkem v kapse budete schopni čelit jakémukoli stresu s klidem a rovnováhou!

Účinky THCO

THCO (tetrahydrocannabinol-O-acetate) je syntetický kanabinoid, který vychází z THC, hlavní psychoaktivní složky konopí. Uživatelé popisují, že THCO má mnohem silnější psychoaktivní účinky než běžné THC, což zahrnuje intenzivní euforii, hlubokou relaxaci, úlevu od bolesti a výrazné zlepšení nálady. Mezi další účinky patří změněné vnímání času a prostoru, což může vést k živějším a hlubším smyslovým zážitkům. Někteří jedinci také zaznamenávají zvýšenou kreativitu a vnímavost.

Ve zkratce, THCO má potenciálně silnější účinky než THC, které mají ale pomalejší nástup.Z důvodu omezeného výzkumu na lidském těle je důležité přistupovat k užívání THCO s rozvahou a být si vědom možných rizik spojených s jeho konzumací.

Specifikace

90% THCO 

10% terpeny

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: