THCO Jelly 30mg Zelené Jablko 8ks

Kód: 2624
Novinka
Neohodnoceno
Značka: CzechCBD
149 Kč –33 %
thco jelly green apfel 8ks
149 Kč –33 % 99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Prodej již skončil (1 ks)

THCO želé (edibles) s vůní zeleného jablka z naší vlastní produkce. Příjemná svěží vůně doplněná kapkou hořkosti, která charakterizuje 30mg kvalitního konopného extraktu THCO, vás přenese do ráje, ze kterého už nebudete chtít pryč.

NENÍ URČENO K DALŠÍMU PRODEJI V AUTOMATECH.

ZÁKAZ PRODEJE DO 18ti LET.

Detailní informace

Detailní popis produktu

THCO Jelly 30mg Zelené Jablko 8ks

Tohle má fakt šťávu!

THCO želé  (edibles) s vůní zeleného jablka z naší vlastní  produkce. Příjemná svěží vůně doplněná kapkou hořkosti, která charakterizuje 30mg kvalitního konopného extraktu THCO, vás přenese do nekonečných alejí plných zralých sladkých jablek.

THCO Jelly 30mg Zelené Jablko 8ks

Skvělá volba pro nováčky

THCO ve formě edibles je ideální pro ty, kteří nemají rádi přímo vůni rostliny konopí. Jsou také skvělou variantou pro rychlé a diskrétní užívání.  Je nutné se  mít však na pozoru. U jakýchkoliv edibles obecně platí, že účinky se objeví po 30-90 minutách. Zejména pak u kanabinoidů se zpožděným nástupem účinku.
THCO Jelly 30mg Zelené Jablko 8ks

Účinky THCO

THCO (tetrahydrocannabinol-O-acetate) je syntetický kanabinoid, který vychází z THC, hlavní psychoaktivní složky konopí. Uživatelé popisují, že THCO má mnohem silnější psychoaktivní účinky než běžné THC, což zahrnuje intenzivní euforii, hlubokou relaxaci, úlevu od bolesti a výrazné zlepšení nálady. Mezi další účinky patří změněné vnímání času a prostoru, což může vést k živějším a hlubším smyslovým zážitkům. Někteří jedinci také zaznamenávají zvýšenou kreativitu a vnímavost.

Ve zkratce, THCO má potenciálně silnější účinky než THC, které mají ale pomalejší nástup.Z důvodu omezeného výzkumu na lidském těle je důležité přistupovat k užívání THCO s rozvahou a být si vědom možných rizik spojených s jeho konzumací.

Čistě přírodní

Pro dokonalé jablečné aroma nepoužíváme žádné chemické ani syntetické dochucovadla či aromata. Bezkonkurenční aroma našich ovocných želé je dosaženo velmi vysokým podílem ovocné složky. A to je jedna z mnoha věcí, jež naše prémiové výrobky odlišuje od konkurence.

Čerstvé zpracované ovoce je jen jedna z mnoha věcí, jež naše Jelly odlišuje od konkurence.  

THCO Jelly 30mg Zelené Jablko 8ks

Zlaté české ručičky

Všechny naše THCO produkty jsou navíc vyráběné námi v ČR. Maximální kontrola kvality a minimální zátež přírody, kvůli převážení zboží přes půl světa. To je naše cesta nejen u prémiových THCO produktů.  

Díky jedinečnému a profesionálnímu přístupu našich laboratoří Vám nabízíme THCO produkty, jejichž kvalita nemá na evropském trhu konkurenci. 

NENÍ URČENO K DALŠÍMU PRODEJI V AUTOMATECH.  DŮRAZNĚ ŽÁDÁME NAŠE VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍKY, ABY TOTO DODRŽOVALI. 

ZÁKAZ PRODEJE DO 18ti LET.

Specifikace

Složení: 30mg destilátu THCO, želatina, ovocná složka, cukr, kys.citronová, kys.jablečná, kys.vinná, voda

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: