THCO cartridge Sour Diesel 1 ml

Kód: 2666
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Czech CBD
290 Kč 239,67 Kč bez DPH
Prodej již skončil (5 ks)

Náhradní cartridge s příchutí Sour Dieser nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, kde se spojuje intezivní zemitá až naftová vůně s 1 ml našeho kvalitního THCO extraktu. Jedinečná příchuť Sour Diesel je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neboj se odvázat

Náhradní cartridge s příchutí Sour Diesel nabízí intenzivní zážitek pro vaše smysly, zemitá až naftová chuť avšak se svěžími tóny citronových vůní s 1 ml našeho kvalitního THCO extraktu. Jedinečná příchuť Sour Diesel je ideální pro posílení pozitivní nálady, úlevu od stresu, podporu kreativity a podporu chuti k jídlu. Zkuste jej a objevte novou úroveň relaxace a pohody.

THCO cartridge Sour Diesel 1 ml

Na kvalitě nesmlouváme

Naše THCO produkty jsou vytvořeny s mimořádnou péčí, kdy používáme pouze prvotřídní THCO extrakt. Tento přístup zaručuje absolutní vrchol kvality v procesu zpracování konopných extraktů.

THCO cartridge Sour Diesel 1 ml

Pořádná dávka relaxace

Náš THCO strain Sour Diesel představuje dokonalou kombinaci ostrých citrusových tónů s jemným podtónem dieselu. Tento osvěžující mix je ideální pro všechny, kteří hledají okamžité povzbuzení energie, účinnou úlevu od stresu a přirozenou stimulaci chutě k jídlu.S tímto výjimečným pomocníkem v kapse budete schopni čelit jakémukoli stresu s klidem a rovnováhou!

Účinky THCO

THCO (tetrahydrocannabinol-O-acetate) je syntetický kanabinoid, který vychází z THC, hlavní psychoaktivní složky konopí. Uživatelé popisují, že THCO má mnohem silnější psychoaktivní účinky než běžné THC, což zahrnuje intenzivní euforii, hlubokou relaxaci, úlevu od bolesti a výrazné zlepšení nálady. Mezi další účinky patří změněné vnímání času a prostoru, což může vést k živějším a hlubším smyslovým zážitkům. Někteří jedinci také zaznamenávají zvýšenou kreativitu a vnímavost.

Ve zkratce, THCO má potenciálně silnější účinky než THC, které mají ale pomalejší nástup.Z důvodu omezeného výzkumu na lidském těle je důležité přistupovat k užívání THCO s rozvahou a být si vědom možných rizik spojených s jeho konzumací.

Specifikace

90% THCO 

10% terpeny

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: